TUDÁSTÁR

A cégem arca – personal branding a gyakorlatban
Balogh Petya, P. Tóth András
Mit tanultunk Petya brandjének építése közben? Hogyan építhetsz énmárkát a zéróról indulva? Hogyan viszonyulj az öndicsérethez és az önpromócióhoz?
Hogyan lehet gyorsan változó környezetben sikeresen külföldi piacra lépni?
Balogh Petya, Ákos Deliága
Mennyire kellett újragondolni a Talk-A-Bot eredeti üzleti stratégiáját a ChatGPT megjelenésekor? Hogyan tudott erre a kihívásra jól reagálni a cég? Mik voltak a Talk-A-Bot nemzetközi terjeszkedése során eddig a legnagyobb tanulságok?
[Startup Hungary] First Monday: Az Axoflow-sztori
Scheidler Balázs
Hogyan fejlődött a Balabit startupból sikeres vállalkozássá? Milyen tényezők hatására keresett kockázati finanszírozást a Balabit? Miben változott egy startup indítása a 20 évvel ezelőtti helyzethez képest?
Hogyan építik csapataikat a Cápák?
Balogh Petya, Balogh Levente
Milyen szerepet játszanak Balogh Levente személyes értékei a vállalati kultúra és csapatépítés terén? Hogyan ötvözi személyes értékeit a munkaerő kiválasztásában és vállalkozásai sikerében? Miként formálta meg saját személyes márkáját és annak szerepét üzleti kapcsolataiban?
Build in public – Miért érdemes nyilvánosan építened a cégedet?
P. Tóth András, Lukács Rita
Hogyan lehet terméket fejleszteni a “build in public” módszertanával? Milyen előnyökkel járhat, ha a nyilvánosság előtt építed a cégedet? Mit tanulhatunk a “build in public” sikertörténeteiből és kudarcaiból?
Product demók, amelyek eladnak (B2B sales) – együttműködésben a Startup Hungary-vel
Hatfaludi Viktor
Miért fontos, hogy a demó vásárlóközpontú legyen és ne a termékünk funkcióira összpontosítson? Mi a jó demó 3 fő kulcselem? Hogyan épül fel egy inspiráló, figyelemfelkeltő demó?
Personal branding – Miért kezdd el építeni a személyes márkád?
Balogh Petya, Balogh-Mázi Mária, Csábi Boróka
Hogyan kezdd el a személyes márkaépítést? Fontos-e, hogy polarizálj a személyes márkáddal? Hogyan gyárthatsz tartalmat kevesebb erőfeszítéssel?
Duplázunk vagy tízszerezünk – az üzleti folyamatokban rejlő lehetőségek
Balogh Petya, Egerszegi Krisztián
Hogyan érte el Egerszegi Krisztián, hogy ne az operatív vezetésben vegyen részt, és milyen változásokat hozott ez a cég működésében? Mi az az egy dolog, amiben a magyar kisvállalkozók gyakran hibáznak, és ami visszatartja őket a sikertől?
Út a YCombinator-be, az OpenMeter és Tailfin sztori
Balogh Petya, Márton Péter, Tóth András
Milyen legfontosabb tanácsot adnának kezdő vállalkozóknak a beszélgetés résztvevői? Hogyan kezelték a vállalkozásaikban felmerülő legnagyobb kihívásokat? Milyen konkrét megoldásokat találtak az adatbázis költségek csökkentésére?
Self-mentoring – Bízom benned
Steve Ruszina
Steve Ruszina workshopjának célja a startupok és cégek támogatása a fejlődésben és változásban. Az emberi működések modellezése segíti az egyének és szervezetek fejlődését és változáshoz való alkalmazkodását.
Nincs több bejegyzés.